İstanbul Kredi Kartı Taksitlendirme

Hakkımızda

     İstanbul kredi kartı taksitlendirme danışmanlık hizmetleri, 1997 yılında Kadıköy'de kurulan iletişim firması bünyesinde istanbul danışmanlık ve arabuluculuk hizmetleri adı altında 2003 yılında faaliyete girmiştir.

     İstanbul Kredi kartı taksitlendirme firması tam olarak kredi kartı borçlarınızı ödeyip, tekrardan iletişim firmamız adına ürün satın alımı yapmanızı ve mevcut borcunuzun ödenip yerine 12 ay taksitle kolay ödeyebileceğiniz şekilde sizi bankaya borçlandırıyor. Yani sizden herhangi bir senet, imza vs. hiç birşey istemiyor. Yine bankaya borçlanıyorsunuz ama 2 ayda ödeyeceğiniz borcu 12 ay taksit ve 4 ay erteleme yapabiliyorsunuz. Kredi kartı borç yapılandırma alanında sektörde ki en uygun vade farkı oranı garantisiyle kusursuz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Taksitlendirme güvenilir mi?

     Ayrıca şirketler içinde yüklü borç taksitlendirme hizmeti veren firmamız, normal pos makinelerinden müşterinin kendi eliyle yaptığı ödemelerle taksitlendirme imkanı veriyor. Hiç bir güven problemi yaşamamak adına yaptığımız çalışmalar tamamen tüketicinin menfaatleri üzerinedir. İnternet üzerinden yapılan pos çekimleri için borcun ait olduğu bankanın 3 Boyutlu güvenli ödeme yolu (3D Secure Payment Gateway) üzerinden gerçekleştirilirken müşterinin cep telefonuna gelen onay kodu girildikten sonra alışveriş gerçekleştirilebiliyor. İstanbul'un çeşitli ilçelerinde şubeleri bulunan firmamız 5 çağrı merkezi ve 11 borç danışmanıyla profesyonel hizmet vermeye devam ediyor.